Вие сте тук

Европейска седмица на програмирането 2017 - места със занимания с Финч

ден Час Град място Адрес организатор ел. поща
  Област Бургас        
13.10 13:00 Бургас РБ „Пейо Яворов“ ул. „Булаир” 10 РБ Бургас director@burglib.org
17.10 15:30 Бургас РБ „Пейо Яворов“ ул. „Булаир” 10 РБ Бургас director@burglib.org
20.10 16:00 Бургас РБ „Пейо Яворов“ ул. „Булаир” 10 РБ Бургас director@burglib.org
             
  Област Варна        
09.10 14:00 Варна НЧ „Просвета 1927”
кв. Аспарухово
бул. „Народни будители“  1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
09.10 15:00 Варна НЧ „Просвета 1927”
кв. Аспарухово
бул. „Народни будители“  1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
09.10 16:00 Варна НЧ „Просвета 1927”
кв. Аспарухово
бул. „Народни будители“  1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
11.10 14.00 Варна НЧ „Просвета 1927”
кв. Аспарухово
бул. „Народни будители“  1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
11.10 15.00 Варна НЧ „Просвета 1927”
кв. Аспарухово
бул. „Народни будители“  1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
11.10 16.00 Варна НЧ „Просвета 1927”
кв. Аспарухово
бул. „Народни будители“  1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
12.10 13:00 Варна НЧ „Просвета 1927”
кв. Аспарухово
бул. „Народни будители“  1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
12.10 14:00 Варна НЧ „Просвета 1927”
кв. Аспарухово
бул. „Народни будители“  1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
13.10 13.20 Варна Игралница-занималница кв. Чайка, бл. 189 /до бл. 23/ РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
16.10 10:30 Варна Американска читалня бул. „Ген. Паренсов“ 3 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
17.10 11:30 Варна НЧ „П.Р.Славейков-1928“
кв. Владислав Варненчик
бул. К. Фружин 21 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
20.10 15.30 Варна Американска читалня бул. „Ген. Паренсов“ 3 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
10.10 13:10 Вълчи Дол НЧ „Димитър Благоев-1907“ пл. „Хр. Ботев“ 1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
10.10 14.10 Вълчи дол НЧ „Димитър Благоев-1907“ пл. „Хр. Ботев“ 1 РБ Варна ts_voycheva@libvar.bg
             
  Област В.  Търново        
13.10 15.30 Велико Търново БИЦ „Славейче“ - РБ „П. Р. Славейков“  ул. „Симеон Велики“ 7 РБ Велико Търново prs@libraryvt.com
18.10   Велико Търново очаква се информация      
23.10 15:30 Велико Търново БИЦ „Славейче“ - РБ „П. Р. Славейков“  ул. „Симеон Велики“ 7 РБ Велико Търново prs@libraryvt.com
17.10 15:00 Дебелец НЧ „Съгласие“   РБ Велико Търново prs@libraryvt.com
             
  Област Видин        
12.10   Видин СУ “П. Р. Славейков”   РБ Видин linvidin@libvidin.net
13.10   Видин CУ “Цар Симеон Велики”   РБ Видин linvidin@libvidin.net
14.10   Видин РБ „Михалаки Георгиев“ пл. „Бдинци“ 1 РБ Видин linvidin@libvidin.net
19.10   Видин ОУ “Любен Каравелов”   РБ Видин linvidin@libvidin.net
20.10   Видин ОУ “Иван Вазов”   РБ Видин linvidin@libvidin.net
11.10   Дунавци Библиотека при НЧ “Светлина-1927”   РБ Видин linvidin@libvidin.net
17.10   Кула Библиотека при НЧ „Просвета – 1882“   РБ Видин linvidin@libvidin.net
18.10   с. Арчар Библ. при НЧ „Образование -1898“   РБ Видин linvidin@libvidin.net
           
  Област Враца        
11.10 10:00 Враца Детски отдел на РБ ул. „Петропавловска“ 43 РБ Враца libvratsa@libvratsa.org
11.10 14:30 Враца Детски отдел на РБ ул. „Петропавловска“ 43 РБ Враца libvratsa@libvratsa.org
13.10 09:10 Враца Детски отдел на РБ ул. „Петропавловска“ 43 РБ Враца libvratsa@libvratsa.org
13.10 13:20 Враца Детски отдел на РБ ул. „Петропавловска“ 43 РБ Враца libvratsa@libvratsa.org
18.10 9:10 Враца Детски отдел на РБ ул. „Петропавловска“ 43 РБ Враца libvratsa@libvratsa.org
18:10 13:20 Враца Детски отдел на РБ ул. „Петропавловска“ 43 РБ Враца libvratsa@libvratsa.org
20.10 13:00 Враца Детски отдел на РБ ул. „Петропавловска“ 43 РБ Враца libvratsa@libvratsa.org
10.10 10:00 Криводол НЧ „Н.Й.Вапцаров-1924“   РБ Враца libvratsa@libvratsa.org
           
  Област Габрово        
10.10 14:30 Габрово Детски отдел, РБ пл.“Възраждане“ 23 РБ Габрово libgab@mbox.contact.bg    
16.10 15:00 Габрово Компютърна зала, РБ пл.“Възраждане“ 23 РБ Габрово libgab@mbox.contact.bg    
17.10 15:00 Габрово Компютърна зала, РБ пл.“Възраждане“ 23 РБ Габрово libgab@mbox.contact.bg    
20.10 15:00 Габрово Компютърна зала, РБ пл.“Възраждане“ 23 РБ Габрово libgab@mbox.contact.bg    
18.10 15:00 Трявна НЧ „П. Славейков - 1871“ ул. "Ангел Кънчев" 33 РБ Габрово libgab@mbox.contact.bg    
19.10 15:00 Трявна НЧ „П. Славейков - 1871“ ул. "Ангел Кънчев" 33 РБ Габрово libgab@mbox.contact.bg    
           
  Област Кюстендил        
    очаква се информация РБ „ Емануил Попдимитров“ ул. "Л. Каравелов" 1 РБ Кюстендил libkn@abv.bg
             
  Област Монтана        
09.10 13:00 Монтана РБ „Гео Милев“ пл. “Жеравица“ 1 РБ Монтана montanalib@gmail.com
10.10 13:30 Монтана РБ „Гео Милев“ пл. “Жеравица“ 1 РБ Монтана montanalib@gmail.com
10.10 14:10 Монтана III ОУ „Д-р П. Берон“   РБ Монтана montanalib@gmail.com
11.10 11:30 Монтана РБ „Гео Милев“ пл. “Жеравица“ 1 РБ Монтана montanalib@gmail.com
12.10 12:40 Монтана III ОУ „Д-р П. Берон“   РБ Монтана montanalib@gmail.com
12:10 13:20 Монтана III ОУ „Д-р П. Берон“   РБ Монтана montanalib@gmail.com
           
  Област Пловдив        
02.10 10:30 Пловдив СОУ „Паисий  Хилендарски   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
06.10 10:00 Пловдив American Space, НБ „Иван Вазов“ ул.“ Авкс. Велешки“ 17 НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
06.10 14:00 Пловдив Детски отдел, НБ „Иван Вазов“ ул.“ Авкс. Велешки“ 17 НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
13.10 10:00 Пловдив American Space, НБ „Иван Вазов“ ул.“ Авкс. Велешки“ 17 НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
13.10 14:00 Пловдив Детски отдел, НБ „Иван Вазов“ ул.“ Авкс. Велешки“ 17 НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
19.10 14:00 Пловдив American Space, НБ „Иван Вазов“ ул.“ Авкс. Велешки“ 17 НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
24.10 10.00 Пловдив Детски отдел, НБ „Иван Вазов“ ул.“ Авкс. Велешки“ 17 НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
24.10 14.00 Пловдив American Space, НБ „Иван Вазов“ ул.“ Авкс. Велешки“ 17 НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
25.10 13:00 Кв. Коматево НЧ „Иван Вазов“   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
12.10 10.30 Асеновград ГБ „П. Хилендарски“   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
11.10 13:00 Калофер НЧ „Хр. Ботев – 1869“   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
09.10 10:00 с. Марково ОУ „Св. св. Кирил и Методий“   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
23.10 11:00 Пещера НЧ „Развитие – 1873“   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
10.10 10:30 Сопот НЧ „Иван Вазов – 1871“   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
04.10 10:00 с. Труд Библиотека при НЧ "Светлина - 1929" ул. "Н. Петков" 34 НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
20.10 11:00 Хисаря НЧ „Иван Вазов – 1904“   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
05.10 11:30 с. Царацово ОУ „Дядо Иван Арабаджията“   НБ Пловдив amspace@libplovdiv.com
           
  Област Разград        
    очаква се информация РБ „Проф.Боян Пенев” ул. „Бели Лом“ 28 РБ Разград maya_petrova@hotmail.com
             
  Област Русе        
12.10 10:00 Русе РБ „Л. Каравелов“ ул. "Дондуков-Корсаков" № 1 РБ Русе libruse@libruse.bg
13.10 10:00 Русе РБ „Л. Каравелов“ ул. "Дондуков-Корсаков" № 1 РБ Русе libruse@libruse.bg
14.10 10:00 Русе РБ „Л. Каравелов“ ул. "Дондуков-Корсаков" № 1 РБ Русе libruse@libruse.bg
19.10 14:00 Русе РБ „Л. Каравелов“ ул. "Дондуков-Корсаков" № 1 РБ Русе libruse@libruse.bg
20.10 14:00 Русе РБ „Л. Каравелов“ ул. "Дондуков-Корсаков" № 1 РБ Русе libruse@libruse.bg
21.10 10:00 Русе РБ „Л. Каравелов“ ул. "Дондуков-Корсаков" № 1 РБ Русе libruse@libruse.bg
TBD     ОУ „Отец паисий“   РБ Русе libruse@libruse.bg
           
  Област Сливен        
09.10 13:30 Сливен ТУ, ИПФ - Сливен   РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
16.10 15:30 Сливен ТУ, ИПФ - Сливен   РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
18.10 10:00 Сливен Рег.  библиотека ул. „Н. Карев“ 1 РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
18.10 13:00 Сливен Рег.  библиотека ул. „Н. Карев“ 1 РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
19.10 10:00 Сливен Рег.  библиотека ул. „Н. Карев“ 1 РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
19.10 13:00 Сливен Рег.  библиотека ул. „Н. Карев“ 1 РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
20.10 10:00 Сливен Рег.  библиотека ул. „Н. Карев“ 1 РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
20.10 13:00 Сливен Рег.  библиотека ул. „Н. Карев“ 1 РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
12.10 11:00 Нова Загора НЧ „Д.П.Сивков“ пл. „Свобода“ 4 РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
10.10 11:00 Ямбол РБ „Г.С.Раковски“   РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
11.10 11:00 Шивачево НЧ „Просвета“ ул. „Ленин“ 40 РБ Сливен rpetrova@iradeum.com
             
  Област Смолян        
09.10 15:30 Смолян Информационен център  - РБ Смолян ул. „Дичо Петров“  7 РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
10.10 10:30 Смолян Детска градина „Зорница“   РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
11.10 10:00 Смолян Детска градина „Буратино“   РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
12.10 10:00 Смолян Детска градина „Синчец“   РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
13.10 15:30 Смолян Информационен център  - РБ Смолян ул. „Дичо Петров“  7 РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
16.10 12:30 Смолян ОУ „Юрий Гагарин“   РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
17.10 15:30 Смолян Информационен център  - РБ Смолян ул. „Дичо Петров“  7 РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
18.10 15;30 Смолян Информационен център  - РБ Смолян ул. „Дичо Петров“  7 РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
19.10 15:30 Смолян Информационен център  - РБ Смолян ул. „Дичо Петров“  7 РБ Смолян j_val4eva@abv.bg
             
    София град        
11.10 10:00 София Американският център (American corner) в Столична библиотека пл. "Славейков" 4a Американският център в Столична библиотека и ФГББ americancorner@libsofia.bg; v.bitzova@glbulgaria.net
12.10 10:00 София Американският център (American corner) в Столична библиотека пл. "Славейков" 4a Американският център  в Столична библиотека и ФГББ americancorner@libsofia.bg;
v.bitzova@glbulgaria.net
13.10 10:00 София Американският център (American corner) в Столична библиотека пл. "Славейков" 4a Американският център  в Столична библиотека и ФГББ americancorner@libsofia.bg;
v.bitzova@glbulgaria.net
13.10 13:30 София Американският център (American corner) в Столична библиотека пл. "Славейков" 4a Американският център в Столична библиотека и ФГББ americancorner@libsofia.bg;
v.bitzova@glbulgaria.net
19.10 10:00 София Американският център (American corner) в Столична библиотека пл. "Славейков" 4a Американският център  в Столична библиотека и ФГББ americancorner@libsofia.bg; v.bitzova@glbulgaria.net
           
  Област Стара Загора        
16.10 15:00 Стара Загора Рег.  библиотека бул. „Руски“ 44 РБ Ст. Загора detski@libsz.org
17:10 15:00 Стара Загора Рег.  библиотека бул. „Руски“ 44 РБ Ст. Загора detski@libsz.org
10.10 10:30 с. Енина ОУ „Хр. Ботев“   РБ Ст. Загора detski@libsz.org
16.10 11:00 с. Коларово ОУ „Поп Минчо“   РБ Ст. Загора detski@libsz.org
12.10 15:30 с. Преславец НЧ „Димитър Наумов – 1908“   РБ Ст. Загора detski@libsz.org
07.10 11:00 с. Тулово НЧ „Заря-1905“   РБ Ст. Загора detski@libsz.org
             
  Област Търговище        
    очаква се информация РБ „Петър Стъпов“ ул. „Васил Левски“ 2 РБ Търговище ltg_director@mail.bg
             
  Област Хасково        
    очаква се информация РБ „Христо Смирненски“ пл.“ Свобода“ 19 РБ Хасково biblioteka_haskovo@abv.bg
06.10 11:00 Димитровград Градска библиотека ул. „Св. Кл. Охридски“ 7 ГБ Димитровград libdg@mail.bg
09.10 11:00 Димитровград Градска библиотека ул. „Св. Кл. Охридски“ 7 ГБ Димитровград libdg@mail.bg
09.10 12:30 Димитровград Градска библиотека ул. „Св. Кл. Охридски“ 7 ГБ Димитровград libdg@mail.bg
10.10 11:00 Димитровград Градска библиотека ул. „Св. Кл. Охридски“ 7 ГБ Димитровград libdg@mail.bg
10.10 12:00 Димитровград Градска библиотека ул. „Св. Кл. Охридски“ 7 ГБ Димитровград libdg@mail.bg
11.10 10:00 Димитровград Градска библиотека ул. „Св. Кл. Охридски“ 7 ГБ Димитровград libdg@mail.bg
             
  Област Шумен        
11.10 14:30 Шумен СУ „Сава Доброплодни“   РБ Шумен libshumen@abv.bg
12.10 15:00 Шумен РБ „Стилиян Чилингиров“ бул. „Славянски 19“ РБ Шумен libshumen@abv.bg
19:10 15:00 Шумен РБ „Стилиян Чилингиров“ бул. „Славянски 19“ РБ Шумен libshumen@abv.bg
10.10 10:30 Шумен РБ „Стилиян Чилингиров“ бул. „Славянски 19“ РБ Шумен libshumen@abv.bg